Kompleksowe usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Bochen Czesław

  • Kalisz ul. Poznańska 62

  • 513 280 327

O nas

Zakład Pogrzebowy Bochen Czesław działa na  rynku pogrzebowym już od 40 lat. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług pogrzebowych wyznaczała standardy i była niedoścignionym wzorem dla innych tego typu instytucji. W ciągłym dążeniu do tego ideału – w naszej firmie zatrudniamy doświadczonych i obdarzonych empatią pracowników.

To właśnie profesjonalny zespół naszej firmy bierze na siebie dopełnienie formalności i spraw w urzędach oraz na cmentarzach – wszystko zaś po to, aby odciążyć od tego obowiązku naszych Klientów. Nasza firma pogrzebowa stara się uwzględniać potrzeby wszystkich mieszkańców Kalisz i okolic, zarówno przygotowując ceremonie katolickie, jak i dla osób innych wyznań. Organizujemy także uroczystości świeckie.

Podniosłość oraz należyta oprawa pogrzebu, mimo naszych najlepszych chęci i wieloletniego doświadczenia, może zostać zapewniona jedynie przy Państwa pomocy. Musicie nam Państwo zaufać, a my ze swojej strony zrobimy wszystko, aby spełnić z nawiązką Państwa oczekiwania.